Usługi

Linki sponsorowane

 

Widoczność w wyszukiwarce Google jest dziś gwarantem skutecznej promocji firmy w internecie. Większość ludzi poszukuje informacji o produktach i usługach właśnie w Google. Reklama w postaci linków sponsorowanych Google AdWords (obecnie Google Ads) w wyszukiwarce daje zatem ogromne możliwości pozyskiwania nowych klientów.

Linki sponsorowane Google AdWords są najbardziej trafnym i przydatnym rodzajem reklamy. Pojawiają się bezpośrednio w odpowiedzi na potrzebę potencjalnego klienta zaraz po tym, jak wpisał zapytanie do wyszukiwarki. Reklamy mogą być wyświetlane przez całą dobę, w wybranych miastach, regionach lub krajach. Dzięki temu można osiągnąć ogromny zasięg swojej kampanii promocyjnej. Linki sponsorowane zachęcają klientów do skorzystania z Twoich usług i przejścia na Twoja stronę internetową. Mogą jednak mieć znacznie szersze funkcje, takie jak:

- wyświetlenie adresu Twojej firmy, by ułatwić dotarcie do Twojego lokalu,
- klikalny numer telefonu, umożliwiający wykonanie szybkiego połączenia z komórki,
- możliwość wysłania do firmy smsa z szybkim zapytaniem,
- wyświetlenie cen oferowanych usług,
- linki do dodatkowych informacji w wybranych sekcjach Twojej strony, np. najpopularniejszych kategorii produktów.

Zaletą kampanii linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google jest ich elastyczność. Możesz samodzielnie zdecydować, kiedy chcesz pokazywać reklamy, a kampanie można uruchomić praktycznie z dnia na dzień, od razu uzyskując widoczność na górze pierwszej strony w Google. Masz przy tym gwarancję, że zapłacisz tylko za kliknięcia osób, które przeszły na Twoją stronę internetową!

 

Masz pytania? Chcesz rozpocząć współpracę? Napisz do nas!

 

 *Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celach kontaktowych. 

 

Klienci