Usługi

Prowadzenie kampanii Google Ads (Adwords)

 

Kampanie Google Ads (AdWords) należą do jednych z bardziej skutecznych narzędzi promocji strony w wyszukiwarce Google. Ich wielofunkcyjność pozwala na odpowiednie dopasowanie ich do Twoich potrzeb i celów. Dobrze zaplanowana kampania AdWords może wpłynąć zarówno na poprawę finansową, a także pozytywny wizerunek Twojego przedsięwzięcia.

Przewagą kampanii AdWords nad kampanią SEO jest możliwość uruchomienia pełnowartościowej promocji w bardzo szybkim czasie. Dzięki temu, że narzędzie to jest ciągle udoskonalane, pozwala na elastyczność, a także ulepszanie przeprowadzonych działań marketingowych w wyszukiwarce oraz na innych stronach reklamowych. AdWords można traktować jako dopełnienie działań SEO lub prowadzić jako osobną kampanię promocyjną dopasowaną do charakteru Twojej strony internetowej.

W ramach tej usługi możemy zaoferować Ci kampanię kierowaną na wyniki wyszukiwania (tzw linki sponsorowane), kampanię w sieci reklamowej, kampanię remarketingową oraz kampanię produktową Google Merchant.

 

Masz pytania? Chcesz rozpocząć współpracę? Napisz do nas!

 

 *Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celach kontaktowych. 

 

Klienci