Usługi

 

 

Tworzenie stron i sklepów internetowych, WEB design

Profesjonalna strona www jest pierwszym krokiem do osiągnięcia sukcesu w internecie. Obecnie liczy się nie tylko wizualne wrażenie, istotna jest również intuicyjność i prostota, która pozwoli zatrzymać klienta na stronie. Należy pamiętać, że witryna internetowa nie tylko pełni rolę wizytówki, ale również reprezentuje Twoją markę.

więcej

Kampanie SEO (SEO PR, white SEO,black SEO, depozycjonowanie)

SEO to najbardziej skuteczna forma promocji strony w wyszukiwarce internetowej. Odpowiednio zaplanowana oraz realizowana może przyczynić się nie tylko do zwiększenia obrotów, ale również poprawy wizerunku  marki. Kampanie SEO doskonale sprawdzają się w każdej branży i mogą przynieść większy zwrot z inwestycji niż tradycyjne formy reklamy.

więcej

Kampanie AdWords (linki sponsorowane, kampanie w sieci reklamowej google, google zakupy, remarketing)

Odpowiednio dopasowane kampanie AdWords to skuteczne narzędzie promocji Twojej strony. Ich wielowątkowość pozwala na uzupełnienie działań SEO lub prowadzenie ich jako osobne kampanie promocyjnye. Dzięki AdWords możemy nie tylko zwiększyć obroty Twojego przedsięwzięcia, ale również poprawić jego wizerunek w branży.

więcej

Kampanie fb (prowadzenie fb, kampanie ppc)

Media społecznościowe takie jak Facebook to coraz bardziej popularne narzędzie komunikacji międzyludzkiej. Kampanie prowadzone na tego typu portalach mają coraz większe znaczenie dla budowania marki oraz poprawy obrotów. Możesz nie zdawać sobie sprawy jak profesjonalne prowadzony profil Twojego przedsięwzięcia w social media może wpłynąć na poprawę oglądalności Twojej strony.

więcej

Szkolenia/doradztwo

Donec venenatis,Surpis vel hendrerit interdum, dui Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. Nam congue, pede vitae dapibus aliquet, elit magna vulputate arcu, vel tempus metus leo non est. Etiam sit amet lectus quis [ ... ]

więcej

Marketing szeptany

Marketing Szeptany to działania, które polegają na przedstawieniu pozytywnych aspektów Twojej marki w sieci. Odpowiednie moderowanie dyskusji czy komentarzy pomoże w naturalny sposób zwiększyć zainteresowanie Twoim produktem lub usługą. Nie czekaj więc na opinię użytkowników, na którą nie masz wpływu, zadbaj samodzielnie o Swój wizerunek w internecie.

więcej

Klienci