Usługi

Marketing szeptany

Coraz więcej ludzi przed zakupem produktu bądź usługi posiłkuje się opinią znalezioną w internecie. Niestety z doświadczenia wiemy, że częściej użytkownicy dzielą się swoim niezadowoleniem niż satysfakcją. Często więc negatywne opinie szybciej przylegają do danej marki i tym samym mogą popsuć jej obraz w globalnej sieci.

Jeżeli więc myślisz poważnie o rozwoju swoich produktów czy usług w internecie powinieneś wziąć pod uwagę ten trend i przygotować się w najlepszy możliwy sposób. Oczywiście oferując wysokiej jakości usługi w sposób naturalny prędzej czy później pozyskasz pozytywne opinie. Jednak łatwiej jest zapobiegać niż leczyć, więc w przypadku gdy dopiero zaczynasz działać w globalnej sieci, wspomóż swój start.

Marketing szeptany, to forma promocji, która polega na przedstawieniu Twojej usługi czy produktu w pozytywnym świetle oraz zachęcania do dyskusji na jego temat. Dobrze prowadzona kampania marketingu szeptanego niczym nie różni się od naturalnych dyskusji w sieci, dlatego cały proces jest niezwykle skutecznym narzędziem promocji, z którego warto korzystać.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

 

 

 

Klienci